ACTIVE LISTINGS
- 1/33 33Active
$ 355,000
4 Beds3 Baths1,984 SqFt
SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
Plymouth, 53073
Single Family Home
3 Beds2 Baths992 SqFt
$ 226,000 $ 229,500 1.5%
Listed by Carly Doede Homestead Realty, Inc

Plymouth, 53073
Single Family Home
3 Beds2 Baths992 SqFt
$ 226,000 $ 229,500 1.5%
Listed by Carly Doede Homestead Realty, Inc

See Less