SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
Milwaukee, 53223
Commercial
2 Beds2 Baths1,424 SqFt
$ 148,999 $ 148,999
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
2 Beds2 Baths1,424 SqFt
$ 148,999 $ 148,999
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
1 Bed2 Baths1,613 SqFt
$ 148,000 $ 154,900 4.5%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
1 Bed2 Baths1,613 SqFt
$ 148,000 $ 154,900 4.5%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
2 Beds2 Baths1,424 SqFt
$ 144,000 $ 149,900 3.9%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
2 Beds2 Baths1,424 SqFt
$ 144,000 $ 149,900 3.9%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
1 Bed2 Baths1,500 SqFt
$ 141,500 $ 145,000 2.4%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
1 Bed2 Baths1,500 SqFt
$ 141,500 $ 145,000 2.4%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

8645 N Servite Dr, Milwaukee, WI 53223
Commercial
2 Beds1.5 Baths1,496 SqFt
$ 115,000 $ 128,000 10.2%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
2 Beds1.5 Baths1,496 SqFt
$ 115,000 $ 128,000 10.2%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53222
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,325 SqFt
$ 234,900 $ 218,000 7.8%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53222
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,325 SqFt
$ 234,900 $ 218,000 7.8%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
3 Beds1.5 Baths1,436 SqFt
$ 125,000 $ 129,900 3.8%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53223
Commercial
3 Beds1.5 Baths1,436 SqFt
$ 125,000 $ 129,900 3.8%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53216
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,612 SqFt
$ 62,000 $ 70,000 11.4%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53216
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,612 SqFt
$ 62,000 $ 70,000 11.4%
Listed by Debra D Langford Homestead Realty, Inc

See Less