ACTIVE LISTINGS
- 1/38 38Pending
$ 419,000
2 Beds2 Baths1,453 SqFt
SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
14305 W Lenox Dr, New Berlin, WI 53151
Commercial
2 Beds2 Baths1,453 SqFt
$ 400,000 $ 419,000 4.5%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Brookfield, 53045
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths1,406 SqFt
$ 490,015 $ 499,900 2.0%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Brookfield, 53045
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths1,406 SqFt
$ 490,015 $ 499,900 2.0%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Armenia, 54457
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,152 SqFt
$ 280,000 $ 299,000 6.4%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Armenia, 54457
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,152 SqFt
$ 280,000 $ 299,000 6.4%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Watertown, 53094
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,455 SqFt
$ 280,000 $ 289,900 3.4%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Watertown, 53094
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,455 SqFt
$ 280,000 $ 289,900 3.4%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53219
Single Family Home
2 Beds1 Bath807 SqFt
$ 220,000 $ 210,000 4.8%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53219
Single Family Home
2 Beds1 Bath807 SqFt
$ 220,000 $ 210,000 4.8%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

West Milwaukee, 53214
Single Family Home
4 Beds1 Bath1,415 SqFt
$ 250,000 $ 249,900
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

West Milwaukee, 53214
Single Family Home
4 Beds1 Bath1,415 SqFt
$ 250,000 $ 249,900
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Mayville, 53050
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,588 SqFt
$ 230,500 $ 225,000 2.4%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

Mayville, 53050
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,588 SqFt
$ 230,500 $ 225,000 2.4%
Listed by Diane M Moldenhauer Homestead Realty, Inc

See Less