ACTIVE LISTINGS
- 1/22 22Active
$ 167,000
2 Beds1 Bath980 SqFt
SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
904 12th 904 Ave S, Onalaska, WI 54650
Commercial
2 Beds1 Bath980 SqFt
$ 170,000 $ 179,900 5.5%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Onalaska, 54650
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,278 SqFt
$ 195,000 $ 189,900 2.7%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Farmington, 54644
Single Family Home
2 Beds1.5 Baths1,600 SqFt
$ 233,900 $ 233,900
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Holmen, 54636
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,874 SqFt
$ 350,000 $ 349,900
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Hamburg, 54623
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,320 SqFt
$ 399,900 $ 399,900
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

La Crosse, 54603
Single Family Home
4 Beds1 Bath1,853 SqFt
$ 78,900 $ 78,900
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

La Crosse, 54601
Commercial
2 Beds2 Baths1,457 SqFt
$ 256,000 $ 249,900 2.4%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Onalaska, 54650
Single Family Home
5 Beds3 Baths3,176 SqFt
$ 460,000 $ 460,000
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Onalaska, 54650
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,892 SqFt
$ 316,000 $ 305,900 3.3%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Onalaska, 54650
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,725 SqFt
$ 456,700 $ 425,900 7.2%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Galesville, 54630
Single Family Home
3 Beds3 Baths2,100 SqFt
$ 355,000 $ 349,900 1.5%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Onalaska, 54650
Single Family Home
4 Beds2.5 Baths2,100 SqFt
$ 411,000 $ 409,900 0.3%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

La Crosse, 54601
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths2,168 SqFt
$ 260,250 $ 249,900 4.1%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

Hamilton, 54669
Commercial
3 Beds4 Baths2,017 SqFt
$ 305,000 $ 309,000 1.3%
Listed by Jeffery Lee Pralle Homestead Realty Inc. Wi #2

See Less