SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
West Allis, 53214
Commercial
2 Beds1 Bath833 SqFt
$ 162,500 $ 155,000 4.8%
Listed by Keyuan Bian Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53209
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,381 SqFt
$ 125,000 $ 115,000 8.7%
Listed by Keyuan Bian Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53218
Single Family Home
4 Beds1.5 Baths958 SqFt
$ 123,000 $ 133,900 8.1%
Listed by Keyuan Bian Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53218
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,336 SqFt
$ 145,000 $ 144,900 0.1%
Listed by Keyuan Bian Homestead Realty, Inc

4846 N 73rd St, Milwaukee, WI 53218
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,032 SqFt
$ 135,000 $ 145,000 6.9%
Listed by Keyuan Bian Homestead Realty, Inc

Pewaukee, 53072
Commercial
3 Beds3 Baths2,000 SqFt
$ 330,000 $ 314,990 4.8%
Listed by Keyuan Bian Homestead Realty, Inc

See Less