SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
1700 43rd St, Kenosha, WI 53140
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,606 SqFt
$ 236,000 $ 229,900 2.7%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Kenosha, 53143
Single Family Home
4 Beds1.5 Baths2,080 SqFt
$ 305,000 $ 289,900 5.2%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Kenosha, 53143
Single Family Home
4 Beds1.5 Baths2,080 SqFt
$ 305,000 $ 289,900 5.2%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Wheatland, 53105
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,506 SqFt
$ 210,000 $ 229,900 8.7%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Wheatland, 53105
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,506 SqFt
$ 210,000 $ 229,900 8.7%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Kenosha, 53143
Single Family Home
3 Beds2 Baths2,663 SqFt
$ 310,000 $ 304,900 1.7%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Kenosha, 53143
Single Family Home
3 Beds2 Baths2,663 SqFt
$ 310,000 $ 304,900 1.7%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Kenosha, 53140
Single Family Home
3 Beds1 Bath960 SqFt
$ 220,000 $ 219,900
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Kenosha, 53140
Single Family Home
3 Beds1 Bath960 SqFt
$ 220,000 $ 219,900
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Kenosha, 53143
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,298 SqFt
$ 233,000 $ 234,900 0.8%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

Kenosha, 53143
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,298 SqFt
$ 233,000 $ 234,900 0.8%
Listed by Matthew Redig Homestead Realty, Inc

See Less