SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
Milwaukee, 53216
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,084 SqFt
$ 225,000 $ 219,900 2.3%
Listed by Murray V Smith Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53224
Multi-Family
$ 210,000 $ 225,000 6.7%
Listed by Murray V Smith Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53218
Single Family Home
3 Beds1 Bath734 SqFt
$ 90,000 $ 89,900 0.1%
Listed by Murray V Smith Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53218
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,227 SqFt
$ 60,000 $ 55,000 9.1%
Listed by Murray V Smith Homestead Realty, Inc

Genesee, 53189
Single Family Home
4 Beds3.5 Baths4,052 SqFt
$ 1,026,386 $ 979,900 4.7%
Listed by Murray V Smith Homestead Realty, Inc

Franklin, 53132
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,480 SqFt
$ 352,900 $ 314,900 12.1%
Listed by Murray V Smith Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53215
Multi-Family
$ 301,000 $ 279,900 7.5%
Listed by Murray V Smith Homestead Realty, Inc

See Less