SOLD LISTINGS
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
3718 N 57th St, Milwaukee, WI 53216
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,264 SqFt
$ 190,000 $ 184,900 2.8%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Shawano, 54166
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,300 SqFt
$ 223,000 $ 229,900 3.0%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Janesville, 53545
Single Family Home
4 Beds2 Baths2,185 SqFt
$ 365,500 $ 372,000 1.7%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53220
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,320 SqFt
$ 287,000 $ 287,000
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53215
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths928 SqFt
$ 230,000 $ 229,900
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53219
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,102 SqFt
$ 250,000 $ 249,990
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53220
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,334 SqFt
$ 305,000 $ 309,000 1.3%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Franklin, 53132
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,846 SqFt
$ 445,000 $ 449,900 1.1%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53220
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,653 SqFt
$ 372,000 $ 357,900 3.9%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53220
Single Family Home
3 Beds1 Bath1,244 SqFt
$ 217,000 $ 240,000 9.6%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53225
Single Family Home
5 Beds1.5 Baths1,801 SqFt
$ 200,000 $ 238,000 16.0%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Greenfield, 53220
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,623 SqFt
$ 280,000 $ 279,900
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53220
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,527 SqFt
$ 274,900 $ 274,900
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53221
Single Family Home
4 Beds1.5 Baths1,547 SqFt
$ 330,000 $ 334,900 1.5%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53221
Single Family Home
4 Beds1.5 Baths1,891 SqFt
$ 316,000 $ 319,900 1.2%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53209
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,236 SqFt
$ 145,000 $ 145,000
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53215
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,272 SqFt
$ 235,000 $ 239,900 2.0%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53221
Single Family Home
3 Beds1.5 Baths1,441 SqFt
$ 329,000 $ 309,900 6.2%
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

Milwaukee, 53219
Single Family Home
3 Beds3 Baths1,722 SqFt
$ 275,000 $ 274,900
Listed by Van Hnun Homestead Realty, Inc

See Less